position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Sejba wraca do Tychów. Jutro pierwszy sprawdzian

Hokej › Aktualności › Wiadomości
poniedziałek, 6 sierpnia 2018 15:16
autor: Krzysztof Trzosek
fot. Tyski Sport S.A.

Mistrzowie Polski intensywnie przygotowują się do sezonu. Przed nimi pierwszy sprawdzian formy. We wtorek hokeiści GKS Tychy rozegrają sparing z Unią Oświęcim. To będzie jedyna okazja do zobaczenia ich w akcji przed Ligą Mistrzów. Pozostałe spotkania kontrolne "Trójkolorowi" rozegrają poza Tychami.

Podopieczni Andrei Gusowa drugą część przygotowań do sezonu rozpoczęli w połowie lipca. Zawodnicy trenują dwa razy dziennie. Rano Mistrzowie Polski są dzieleni na dwie grupy. Jedni jeżdżą na rowerkach, pozostali biegają. Później podopieczni Andrei Gusowa wchodzą na lód.

Po południu ponownie bieganie i rowerki. Następnie wizyta na siłowni i praca na sliderach. Wyjątkiem są tylko środa i sobota. Wtedy zawodnicy trenują raz dziennie. Niedziela jest dniem wolnym.Jutro rano hokeistów czeka jeszcze trening, a o godzinie 17:00 sparing z Unią Oświęcim. Podopieczni Jiriego Sejby sezon zasadniczy zakończyli na szóstym miejscu, a w Play-Off stawili solidny opór Cracovii. W pierwszym meczu kontrolnym przed startem ligi Unia przegrała właśnie z "Pasami" 1-2.

 - W tych spotkaniach będziemy szukać optymalnego ustawienia. Mamy cztery ataki, plus dwóch napastników. W sumie dziewięciu obrońców. Będziemy dokładnie przyglądali się zawodnikom. Chcę, żeby moi podopieczni jak najszybciej przypomnieli sobie nasze warianty taktyczne. Będziemy pracować nad nimi w trakcie treningów oraz dokładnie analizowali je w trakcie spotkań- mówi Andrei Gusow, trener GKS Tychy.

W pierwszych sparingach na pewno nie będziemy mówić o jakimś wielkim hokeju, a bardziej o rozegraniu zawodników na lodzie. Poprzez takie spotkania będziemy przygotowywać się do Ligi Mistrzów i patrzeć jak nasi zawodnicy przetłumaczyli sobie w głowach, to czego  od nich wymagamy. Nie wykluczam zmian taktycznych i personalnych- dodaje Andrei Gusow, trener GKS Tychy.

Kolejny sparing z Unią Mistrzowie Polski rozegrają w czwartek w Oświęcimiu. Wartościowym sprawdzianem będzie również turniej na Słowacji. Podopieczni Andrei Gusowa rozegrają tam w sumie trzy spotkania.

16.08 GKS Tychy-HC Kosice 15:30
17.08 GKS Tychy-HKM Zvolen 19:00
18.08 GKS Tychy- HC 05 Banska Bystrica 15:30

Ostatnim sprawdzianem przed Ligą Mistrzów będzie stracie z JKH GKS Jastrzębie. W sezonie 2018/19 na polskich lodowiskach hokeiści GKS Tychy zagrają w nowych strojach. Koszulki nawiązują nie tylko do klubowych barw, ale również do zdobycia przez "Trójkolorowych" Mistrzostwa Polski.Początek wtorkowego spotkania z KS Unia Oświęcim o godzinie 17:00. Wejście na Stadion Zimowy będzie możliwe tylko i wyłącznie od ulicy de Gaulle'a. Zapraszamy od godziny 16:30.

Jak wyglądają przygotowania do sezonu w obiektywie naszej kamery? Zobaczcie.


Zobacz materiał video!


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Sparing: GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 6:0
wtorek, 7 sierpnia 2018


GKS Tychy TV

#PotrójnieSilni - trzy sekcje, jeden GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies