position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Gorące przywitanie Polaków (foto)

Hokej › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 8 grudnia 2011 00:00
Reprezentacja Polski U20 odwiedziła wczoraj (07.12.) Zespół Szkół nr 1. Spotkanie miało bardzo luźną i przyjazną formę.

 

Hokeiści zostali przywitani jak na polską gościnność przystało - chlebem i solą, a następnie przy akompaniamencie głośnych okrzyków weszli na scenę pod bramą złożoną łz kijów hokejowych. Po krótkiej, oficjalnej części, przyszedł czas na tę bardziej luźną. Zawodnicy odpowiadali pół żartem pół serio na pytania swoich równieśników i na odwrót - to uczniowie zdradzali hokeistom swoje sekrety. Na spotkanie przybył także specjalny gość - Święty Mikołaj, który wręczył trenerowi kadry, Jarosławowi Morawieckiemu rózgę, która w razie problemów ma służyć do dyscyplinowania zawodników. Kolejną atrakcją spotkania był tort w kształcie tafli lodu ze zdjęciem drużyny. Na koniec każdy z członków Reprezentacji, która liczyła ponad trzydzieści osób, otrzymał od uczniów podziękowania i drobny upominek - porcelanowego słonika na szczęście. - Cała akcja bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Jeszcze nigdy nie braliśmy udziału w takim przedsięwzięciu. - skomentował Bartosz Ciura.

 

>>Galeria zdjęć<<

 

Warto przypomnieć, że podczas Mistrzostw Świata U20 to właśnie Zespół Szkół nr 1 będzie w głównej mierze odpowiedzialny za doping polskiemu zespołowi, w ramach kampanii "Kibicujemy z klasą" - Najbardziej zaskoczyła mnie duża liczba uczniów zaangażowanych w całą akcję. Myślę, że dla każdego zawodnika kibice są bardzo ważni i to dla nich będziemy się starali zrobić jak najlepsze widowisko. - dodał obrońca GKS Tychy. 

 

Hokeiści Reprezentacji Polski odwiedzają także inne tyskie szkoły, gdzie zachęcają młodzież do uczestniczenia w meczach Mistrzostw Świata, które już w najbliższy poniedziałek (12.12.) rozpoczną sie na Stadionie Zimowym w Tychach.

 

foto: Patrycja

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 4:2
niedziela, 11 lutego 2018


GKS Tychy TV

40. kolejka PHL: Skrót meczu GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 4:2


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies