position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Siłownia, rowery i piłka nożna. Przygotowania czas zacząć

Hokej › Aktualności › Wiadomości
poniedziałek, 7 maja 2018 21:48
autor: Krzysztof Trzosek
fot. Amadeusz Czarnota

Hokeiści GKS Tychy rozpoczęli przygotowania do sezonu. W poniedziałek odbył się pierwszy trening. Rano podopieczni Andrei Gusowa pracowali na siłowni i rowerach. Po południu biegali i grali w piłkę na boisku w Cielmicach.

- Pracujemy głównie nad siłą i wytrzymałością. Jest dużo treningów i obciążeń. Pierwsze tygodnie służą tzw. ładowaniu akumulatorów. Chcemy zbudować fundament przed drugim etapem przygotowań- mówi Krzysztof Majkowski, asystent trenera GKS Tychy.Zawodnicy formę szlifować będą do 15 czerwca. Wolne zaplanowane jest tylko na niedziele.W pozostałych dniach Mistrzowie Polski trenować będą praktycznie dwa razy dziennie. Hokeistów będzie można spotkać głównie na siłowni, rowerach, boisku do gry w piłkę i Paprocanach, gdzie czekają ich treningi biegowe.

- Pierwszy etap przygotowań zakończymy 15 czerwca. Potem zawodników czekają miesięczne urlopy i powrót 15 lipca do zajęć. Pierwszy tydzień będzie "na sucho". Pod koniec miesiąca chcemy rozpocząć przygotowania na lodzie. Przed występami w Lidze Mistrzów mamy w planach ponownie wystąpić na turnieju w Zwoleniu- dodaje Krzysztof Majkowski, asystent trenera.W pierwszych zajęciach przed startem sezonu udział wzięli:

Radosław Galant, Michael Kolarz, Kamil Lewartowski, Kamil Kalinowski, Peter Novajovsky, Patryk Kogut, Remigiusz Gazda, Mateusz Gościński, Adam Bagiński i Marcin Horzelski. Jutro na zajęciach pojawi się Jakub Zawalski. Zawodnicy, którzy mają za sobą występy w reprezentacji Polski do treningów wrócą w połowie maja. Bartłomiej Jeziorski podobnie jak piłkarze Nikolas Wróblewski i Mateusz Pańkowski pisze maturę.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.


Zobacz materiał video!


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 12
2. JKH GKS Jastrzębie 9
3. Nesta Toruń 5
4. Comarch Cracovia 4
5. PGE Orlik Opole 3
6. TatrySki Podhale Nowy Targ 3
7. KS Unia Oświęcim 3
8. MH Automatyka Gdańsk 3
9. GKS Tychy 3
10. Zagłębie Sosnowiec 3
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2
12. Kadra PZHL 1
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 16 września 2018


GKS Tychy TV

4. kolejka CHL: Bartłomiej Pociecha po meczu IFK Helsinki - GKS Tychy 2:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies