position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Tomas Sykora nowym zawodnikiem GKS Tychy

Hokej › Aktualności › Wiadomości
poniedziałek, 7 maja 2018 20:26
autor: Krzysztof Trzosek
fot. Łukasz Sobala
Kolejne wzmocnienie Mistrzów Polski. Kontrakt z GKS Tychy podpisał Tomas Sykora. Słowacki napastnik ostatni sezon spędził w Comarch Cracovii. W sumie na polskich lodowiskach wystąpił w 64 spotkaniach. Zdobył w nich 29 goli i zaliczył 33 asysty.

Kolejne wzmocnienie Mistrzów Polski. Roczny kontrakt z GKS Tychy podpisał Tomas Sykora. Słowacki napastnik ostatni sezon spędził w Comarch Cracovii. W sumie na polskich lodowiskach wystąpił w 64 spotkaniach. Zdobył w nich 29 goli i zaliczył 33 asysty.

- Ogromnym atutem Tomasa są doskonałe warunki fizyczne. Jest to zawodnik, który w dwóch poprzednich sezonach potwierdził swoje wysokie umiejętności na polskich lodowiskach. Występy w Czechach, Słowacji i Lidze Mistrzów na pewno zaprocentują w najważniejszych momentach sezonu. Jestem przekonany, że Tomas będzie solidnym wzmocnieniem naszego zespołu i swoim doświadczeniem pomoże nam zrealizować stawiane przed drużyną cele- mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

Nowy zawodnik GKS Tychy to wychowanek Bańskiej Bystrzycy. W przeszłości występował głównie w zespołach Słowackiej Tipsport Extraligi. W sezonach 2013/14 i 2014/15 w barwach Popradu zdobył aż 92 punkty! Wysoka forma zaprocentowała nawet powołaniem i grą w seniorskiej reprezentacji Słowacji. Następny sezon Sykora spędził w czeskiej ekstralidze. W barwach HC Zlin wystąpił w 40 spotkaniach. Po rocznej przygodzie w Czechach ponownie wrócił na Słowację.

Największe sukcesy Sykora świętował w Polsce. W barwach Cracovii wywalczył Mistrzostwo i Superpuchar Polski. W swoim CV ma również zdobycie Pucharu Tatrzańskiego z HK Poprad.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Koszykarski trening hokeistów
piątek, 25 maja 2018


GKS Tychy TV

Dzień z hokeistami GKS Tychy od kulis


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies