position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Czekali z niecierpliwością

Hokej › Aktualności › Wiadomości
sobota, 9 września 2017 20:28
autor: Patrycja Hołojda
fot. Łukasz Sobala

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 17.00 na tyski Stadion Zimowy powróci Polska Hokej Liga. Podobnie jak przed rokiem, rywalem tyskich hokeistów będzie SMS U20 Katowice.

Oprócz Jakuba Witeckiego, zawodnicy ekipy Wicemistrza Polski nie narzekają na żadne urazy, a trener Andrei Gusow ma do swojej dyspozycji dwudziestu pięciu zdrowych hokeistów. Tyszanie bardzo ciężko i intensywnie trenowali przed rozpoczynającym się sezonem, a okres przygotowawczy zdecydowanie różnił się od tych ubiegłorocznych - Ciężko pracowaliśmy przez te dwa i pół miesiąca. Jestem bardzo zadowolony z tego jak w tym czasie drużyna się zachowywała oraz ze sparingów, które rozegraliśmy. Nie borykamy się z żadnymi problemami, atmosfera w szatni jest świetna. Podoba mi się z jaką chęcią chłopaki podchodzą do treningów i swojej roboty. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na początek ligi – mówił na przedsezonowej konferencji prasowej szkoleniowiec GKS Tychy.

Na pierwszy ogień tyszanie zmierzą się z reprezentacją Szkoły Mistrzostwa Sportowego, której przenosiny z Sosnowca do Katowic w przerwie pomiędzy sezonami wywołały wiele skrajnych emocji. Młody zespół prowadzony przez kanadyjskiego trenera Davida Legera w swojej szerokiej kadrze ma kilkudziesięciu zawodników w wieku od szesnastu do osiemnastu lat. W drużynie znajduje się dwóch wychowanków Tyskie Lwy MOSM Tychy - Olaf Bizacki oraz Jan Krzyżek. W ligowych bataliach nadzieje polskiego hokeja będą występowały tylko przez dwie pierwsze rundy sezonu zasadniczego, późniejsze rozgrywki będą odbywać się bez młodziutkiej drużyny.

Początek spotkania na Stadionie Zimowym Tychy jutro (tj. 10.09) o godz. 17:00. Kasy od strony torów zostaną otwarte o godz. 15:30, na obiekt będzie można wejść od godz. 16:00. Mecz poprowadzi sędzia Patryk Pyrskała. Jednorazowe bilety kosztują 12 złotych (normalny), 8 złotych (ulgowy) oraz 18 złotych (rodzinny). W sprzedaży dostępne są także karnety na cały sezon zasadniczy, dzięki którym będzie można obejrzeć, aż sześć meczów bezpłatnie. Więcej informacji TUTAJ

Pozostałe spotkania 1. kolejki:
TMH Polonia Bytom - Naprzód Janów Katowice
TatrySki Podhale Nowy Targ - MH Automatyka 2014 Gdańsk
JKH GKS Jastrzębie - KS Unia Oświęcim
PGE Orlik Opole - Tauron GKS Katowice

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Koszykarski trening hokeistów
piątek, 25 maja 2018


GKS Tychy TV

Dzień z hokeistami GKS Tychy od kulis


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies