position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zrobić rozeznanie

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 8 sierpnia 2017 11:25
autor: Patrycja Hołojda
fot. Michał Giel

Dzisiaj o godz. 17:00 na tyskim Stadionie Zimowym tyszanie zainaugurują sezon meczów kontrolnych. Pierwszym sparingpartnerem GKS Tychy będzie brązowy medalista Mistrzostw Polski 2016/2017, TMH Tempish Polonia Bytom.

Wtorkowy mecz będzie świetną okazją do zaprezentowania się nowych hokeistów Wicemistrzów Polski, sprawdzeniem testowanego Lukasa Hvili oraz lepszego przyjrzenia się wszystkim zawodnikom przez nowego szkoleniowca - To dopiero pierwszy sparing. Mimo, że trener Gusow widział nas już w meczach, które rozgrywaliśmy przeciwko Soligorskowi, teraz będzie miał okazję po raz pierwszy zobaczyć drużynę z perspektywy naszego boksu, przyjrzeć się jak poszczególni zawodnicy reagują na to, co przez te ostatnie dwa tygodnie starał się im przekazać, czy już to zrozumieli i czy potrafią wykorzystać to w warunkach meczowych – mówi Krzysztof Majkowski - Na pewno nie będziemy zwracali specjalnej uwagi na wynik tego spotkania, ale właśnie jak drużyna i poszczególni zawodnicy zaadaptowali się do nowych warunków, nowej myśli hokejowej – dodaje drugi trener „Trójkolorowych”.

Wstęp na dzisiejsze spotkanie jest bezpłatny. Mecze sparingowe GKS Tychy nie posiadają statusu imprezy masowej, dlatego też każde z nich będzie mogło zobaczyć maksymalnie 299 widzów. Udostępniona będzie tylko trybuna B (od strony torów).

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 30
2. JKH GKS Jastrzębie 27
3. Comarch Cracovia 25
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 24
5. Tauron KH GKS Katowice 22
6. MH Automatyka Gdańsk 18
7. PGE Orlik Opole 13
8. KS Unia Oświęcim 12
9. TMH Polonia Bytom 10
10. Anteo Naprzód Janów 8
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Pierwszy trening na Łotwie
czwartek, 19 października 2017


GKS Tychy TV

Andrei Gusow podsumował turniej na Łotwie


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies