position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zrobić rozeznanie

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 8 sierpnia 2017 11:25
autor: Patrycja Hołojda
fot. Michał Giel

Dzisiaj o godz. 17:00 na tyskim Stadionie Zimowym tyszanie zainaugurują sezon meczów kontrolnych. Pierwszym sparingpartnerem GKS Tychy będzie brązowy medalista Mistrzostw Polski 2016/2017, TMH Tempish Polonia Bytom.

Wtorkowy mecz będzie świetną okazją do zaprezentowania się nowych hokeistów Wicemistrzów Polski, sprawdzeniem testowanego Lukasa Hvili oraz lepszego przyjrzenia się wszystkim zawodnikom przez nowego szkoleniowca - To dopiero pierwszy sparing. Mimo, że trener Gusow widział nas już w meczach, które rozgrywaliśmy przeciwko Soligorskowi, teraz będzie miał okazję po raz pierwszy zobaczyć drużynę z perspektywy naszego boksu, przyjrzeć się jak poszczególni zawodnicy reagują na to, co przez te ostatnie dwa tygodnie starał się im przekazać, czy już to zrozumieli i czy potrafią wykorzystać to w warunkach meczowych – mówi Krzysztof Majkowski - Na pewno nie będziemy zwracali specjalnej uwagi na wynik tego spotkania, ale właśnie jak drużyna i poszczególni zawodnicy zaadaptowali się do nowych warunków, nowej myśli hokejowej – dodaje drugi trener „Trójkolorowych”.

Wstęp na dzisiejsze spotkanie jest bezpłatny. Mecze sparingowe GKS Tychy nie posiadają statusu imprezy masowej, dlatego też każde z nich będzie mogło zobaczyć maksymalnie 299 widzów. Udostępniona będzie tylko trybuna B (od strony torów).

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Trening na Stadionie Zimowym
piątek, 20 lipca 2018


GKS Tychy TV

Jarosław Rzeszutko: Po każdej kontuzji wracam silniejszy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies