position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Pot leje się strumieniami

Hokej › Aktualności › Wiadomości
sobota, 13 maja 2017 10:05
autor: Patrycja Hołojda
fot. Patrycja Hołojda

Pot leje się strumieniami - tak w skrócie można opisać treningi hokeistów GKS Tychy, które rozpoczęły się w ostatni poniedziałek. A to dopiero początek bardzo intensywnego cyklu przygotowawczego.

Nowy szkoleniowiec tyskiego zespołu, Andrej Gusow od razu narzucił tyszanom wysokie tempo – niemal codziennie zawodnicy spotykają się rano i popołudniu, a w porównaniu z poprzednimi latami, zajęcia odbywają się również w soboty. Tak będzie do 3-ego czerwca, kiedy to zespół rozpocznie miesięczne urlopy. Później nie będzie jednak wcale łatwiej, bo treningi będą miały jeszcze wyższą intensywność. W drugiej połowie lipca planowane jest rozpoczęcie zajęć na lodzie, co wcale nie oznacza, że tyszanie zakończą okres przygotowań „na sucho” – wręcz przeciwnie, będzie to dodatkowy element w codziennym rozkładzie dnia tyskiego zespołu.

W tym tygodniu w zajęciach uczestniczyło piętnastu zawodników - Kamil Lewartowski, Michał Kotlorz, Kamil Górny, Marcin Horzelski, Remigiusz Gazda, Michael Kolarz, Jarosław Rzeszutko, Michał Woźnica, Adam Bagiński, Patryk Kogut, Jakub Witecki, Bartłomiej Jeziorski, Kamil Kalinowski, Mateusz Bepierszcz, Michał Żak. W poniedziałek przygotowania rozpoczną kadrowicze, którzy dostali dodatkowy tydzień odpoczynku po Mistrzostwach Świata IA – Bartosz Ciura, Mateusz Bryk, Bartłomiej Pociecha oraz Radosław Galant. Odpoczywać od intensywnych treningów będzie natomiast jeszcze Filip Komorski, który przechodzi rehabilitację po zabiegu.


Zobacz galerię zdjęć!


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 73
2. Comarch Cracovia 60
3. Tauron KH GKS Katowice 59
4. JKH GKS Jastrzębie 54
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 49
6. KS Unia Oświęcim 46
7. MH Automatyka Gdańsk 39
8. PGE Orlik Opole 36
9. TMH Polonia Bytom 30
10. Anteo Naprzód Janów 19
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 2:3
piątek, 12 stycznia 2018


GKS Tychy TV

30. kolejka PHL: Konferencja prasowa po meczu z KS Unia Oświęcim


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies