position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Pot leje się strumieniami

Hokej › Aktualności › Wiadomości
sobota, 13 maja 2017 10:05
autor: Patrycja Hołojda
fot. Patrycja Hołojda

Pot leje się strumieniami - tak w skrócie można opisać treningi hokeistów GKS Tychy, które rozpoczęły się w ostatni poniedziałek. A to dopiero początek bardzo intensywnego cyklu przygotowawczego.

Nowy szkoleniowiec tyskiego zespołu, Andrej Gusow od razu narzucił tyszanom wysokie tempo – niemal codziennie zawodnicy spotykają się rano i popołudniu, a w porównaniu z poprzednimi latami, zajęcia odbywają się również w soboty. Tak będzie do 3-ego czerwca, kiedy to zespół rozpocznie miesięczne urlopy. Później nie będzie jednak wcale łatwiej, bo treningi będą miały jeszcze wyższą intensywność. W drugiej połowie lipca planowane jest rozpoczęcie zajęć na lodzie, co wcale nie oznacza, że tyszanie zakończą okres przygotowań „na sucho” – wręcz przeciwnie, będzie to dodatkowy element w codziennym rozkładzie dnia tyskiego zespołu.

W tym tygodniu w zajęciach uczestniczyło piętnastu zawodników - Kamil Lewartowski, Michał Kotlorz, Kamil Górny, Marcin Horzelski, Remigiusz Gazda, Michael Kolarz, Jarosław Rzeszutko, Michał Woźnica, Adam Bagiński, Patryk Kogut, Jakub Witecki, Bartłomiej Jeziorski, Kamil Kalinowski, Mateusz Bepierszcz, Michał Żak. W poniedziałek przygotowania rozpoczną kadrowicze, którzy dostali dodatkowy tydzień odpoczynku po Mistrzostwach Świata IA – Bartosz Ciura, Mateusz Bryk, Bartłomiej Pociecha oraz Radosław Galant. Odpoczywać od intensywnych treningów będzie natomiast jeszcze Filip Komorski, który przechodzi rehabilitację po zabiegu.


Zobacz galerię zdjęć!


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 3:1
niedziela, 11 marca 2018


GKS Tychy TV

1/2 play-off: GKS Tychy o krok od awansu do finału


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies