position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Niedziela z 'wyczyszczonymi głowami'

Hokej › Aktualności › Wiadomości
niedziela, 26 marca 2017 12:40
autor: Patrycja Hołojda
fot. Łukasz Sobala

Tyscy hokeiści zapomnieli już o wczorajszej wysokiej porażce z Comarch Cracovią i skupiają się już tylko na dzisiejszej potyczce. 

Wczorajszy mecz rozpoczął się dla tyszan bardzo dobrze, bowiem w ósmej minucie dzięki trafieniu Bartłomieja Jeziorskiego GKS objął prowadzenie. To były jednak miłe złego początki, bo jeszcze w pierwszej tercji, w przeciągu 147 sekund tyski zespół stracił trzy bramki. Mimo, że w połowie spotkania Jarosław Rzeszutko zdobył kontaktowego gola, następne minuty przyniosły cztery trafienia dla hokeistów Cracovii. Dopiero w końcówce spotkania tyszanie wrócili na właściwe tory i różnicę udało się zmniejszyć do trzech trafień – Po pierwszej bramce dla nas mieliśmy jeszcze kilka dobrych sytuacji. Widocznie za bardzo nas to uspokoiło, bo przestaliśmy grać agresywnie, tak jak we wcześniejszych meczach. Cracovia zaczęła więcej jeździć, była bardziej agresywna pod bramką i dzięki temu zdobyła gole. Udało nam się zmniejszyć tę przewagę, ale później znowu popełniliśmy błędy, co kosztowało nas kilka kolejnych bramek. W sobotę nie byliśmy sobą, ale to jest play off. Przydarzył nam się słabszy dzień, ale to już historia i w niedzielę z wyczyszczonymi głowami podejdziemy do następnego spotkania – podsumował kapitan tyskiego zespołu, Michał Kotlorz.

Czwarty mecz finałowy już dzisiaj o godz. 16:30 w Krakowie. Pewne jest również, że rywalizacja powróci na Stadion Zimowy w Tychach – piąte spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, 29-tego marca o godz. 18:30.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 73
2. Comarch Cracovia 63
3. Tauron KH GKS Katowice 62
4. JKH GKS Jastrzębie 55
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 52
6. KS Unia Oświęcim 46
7. MH Automatyka Gdańsk 42
8. PGE Orlik Opole 38
9. TMH Polonia Bytom 30
10. Anteo Naprzód Janów 19
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 2:3
piątek, 12 stycznia 2018


GKS Tychy TV

30. kolejka PHL: Konferencja prasowa po meczu z KS Unia Oświęcim


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies