position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Stanęli na wysokości zadania

Hokej › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 23 marca 2017 15:04
autor: Patrycja Hołojda
fot. Michał Giel

Hokeiści GKS Tychy w stu procentach wykonali założony plan na dwa pierwsze spotkania, notując dwa zwycięstwa z Comarch Cracovią w finale Polskiej Hokej Ligi 2016/17.

Pierwsze tercje obu spotkań nie ułożyły się po myślach tyskiego zespołu, bowiem tyszanie zarówno we wtorek, jak i środę, po dwudziestu minutach zjeżdżali do szatni na tarczy. Zimny prysznic sprawił jednak, że gospodarze byli w stanie odwrócić losy spotkania - Pokazaliśmy dużo charakteru, woli walki, tego czego nawzajem od siebie oczekujemy. Każdy stanął na wysokości zadania i zmiana za zmianą wskakiwaliśmy na odpowiednie tory. Cieszy, że potrafimy odpowiednio zareagować kiedy musimy gonić wynik. Czy wygrywamy czy przegrywamy gramy swój hokej, dążymy do zwycięstwa. Na razie nam to wychodzi i oby dalej każdy z takim zaangażowaniem walczył jeden za drugiego – mówi Jarosław Rzeszutko.

Napastnik GKS miał we wczorajszym zwycięstwie bardzo duży udział, bowiem strzelił dwie bramki, które dały tyskiej drużynie prowadzenie. Rzeszutko asystował także przy golu obchodzącego wczoraj swoje dwudzieste piąte urodziny Bartłomieja PociechyWłaśnie ten moment był przełomowym, później było już dużo łatwiej. Ciśnienie z nas zeszło i od tego czasu kontrolowaliśmy przebieg spotkania – dodaje najlepszy zawodnik gospodarzy podczas środowej potyczki.

Teraz rywalizacja przenosi się do Krakowa, a kolejne spotkania zaplanowano na sobotę (25.03, godz. 18:30) oraz niedzielę (26.03, 16:30).

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Sparing: GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 6:0
wtorek, 7 sierpnia 2018


GKS Tychy TV

#PotrójnieSilni - trzy sekcje, jeden GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies