position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Walka do ostatniej kolejki!

Hokej › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 16 lutego 2017 23:09
autor: GKS Tychy
Fot. Michał Giel

W piątkowy wieczór sezon zasadniczy Polskiej Hokej Ligi przejdzie do historii. Choć wydawało się, że sprawa pierwszego miejsca w tabeli dla GKS Tychy jest już przesądzona to najbliższy mecz może wszystko zmienić.

Tyszanie w środę powrócili do ligowej rzeczywistości po ponad tygodniowej przerwie spowodowanej zgrupowaniem reprezentacji Polski. Niestety bez Filipa Komorskiego, który podczas spotkania z Ukrainą doznał skręcenia stawu barkowo – obojczykowego. Nie był to udany powrót, bowiem podopieczni trenera Sejby ulegli na wyjeździe Polonii Bytom aż 4:0. Comarch Cracovia wygrała swój mecz z Podhalem Nowy Targ i sytuacja w tabeli ponownie stała się sprawą otwartą. Przed ostatnią kolejką GKS ma zaledwie jeden punkt przewagi nad Pasami. 

Piątkowy pojedynek z JKH GKS Jastrzębie będzie więc spotkaniem o wysoką stawkę. Podopieczni Roberta Kalabera nie raz udowodnili, że są w stanie pokonać każdego i sprawić dużą niespodziankę. W ostatnim meczu górą byli właśnie zawodnicy z Jastrzębia, którzy pokonali tyszan przed własną publicznością 2:1. Jutrzejsze spotkanie będzie znakomitą okazją do rewanżu. Trójkolorowi, aby zakończyć sezon zasadniczy na pierwszym miejscu muszą ten mecz wygrać. Jastrzębie może, ale i tak niczego to nie zmieni w układzie tabeli, ponieważ Orlik Opole ma aż 7 punktów przewagi nad JKH. 

Początek piątkowego spotkania o godz. 18.30. Kasy zostaną otwarte na półtora godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego tj. o godz. 17:00. Bilet normalny kosztuje 12 złotych, ulgowy 8 złotych, a rodzinny 18 złotych.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy mistrzem Polski! GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 2:1 (Galeria 2)
piątek, 30 marca 2018


GKS Tychy TV

Mistrz, mistrz GKS! Radość oczami zawodników po zdobyciu Mistrzostwa Polski


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies