position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Walka do ostatniej kolejki!

Hokej › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 16 lutego 2017 23:09
autor: GKS Tychy
Fot. Michał Giel

W piątkowy wieczór sezon zasadniczy Polskiej Hokej Ligi przejdzie do historii. Choć wydawało się, że sprawa pierwszego miejsca w tabeli dla GKS Tychy jest już przesądzona to najbliższy mecz może wszystko zmienić.

Tyszanie w środę powrócili do ligowej rzeczywistości po ponad tygodniowej przerwie spowodowanej zgrupowaniem reprezentacji Polski. Niestety bez Filipa Komorskiego, który podczas spotkania z Ukrainą doznał skręcenia stawu barkowo – obojczykowego. Nie był to udany powrót, bowiem podopieczni trenera Sejby ulegli na wyjeździe Polonii Bytom aż 4:0. Comarch Cracovia wygrała swój mecz z Podhalem Nowy Targ i sytuacja w tabeli ponownie stała się sprawą otwartą. Przed ostatnią kolejką GKS ma zaledwie jeden punkt przewagi nad Pasami. 

Piątkowy pojedynek z JKH GKS Jastrzębie będzie więc spotkaniem o wysoką stawkę. Podopieczni Roberta Kalabera nie raz udowodnili, że są w stanie pokonać każdego i sprawić dużą niespodziankę. W ostatnim meczu górą byli właśnie zawodnicy z Jastrzębia, którzy pokonali tyszan przed własną publicznością 2:1. Jutrzejsze spotkanie będzie znakomitą okazją do rewanżu. Trójkolorowi, aby zakończyć sezon zasadniczy na pierwszym miejscu muszą ten mecz wygrać. Jastrzębie może, ale i tak niczego to nie zmieni w układzie tabeli, ponieważ Orlik Opole ma aż 7 punktów przewagi nad JKH. 

Początek piątkowego spotkania o godz. 18.30. Kasy zostaną otwarte na półtora godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego tj. o godz. 17:00. Bilet normalny kosztuje 12 złotych, ulgowy 8 złotych, a rodzinny 18 złotych.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 15
2. Comarch Cracovia 12
3. Tauron GKS Katowice 11
4. JKH GKS Jastrzębie 10
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 9
6. TMH Polonia Bytom 7
7. PGE Orlik Opole 6
8. KS Unia Oświęcim 5
9. Naprzód Janów Katowice 5
10. MH Automatyka 2014 Gdańsk 4
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - TMH Polonia Bytom 6:2
niedziela, 17 września 2017


GKS Tychy TV

Sprawdzali bilety i zapraszali na mecze


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies