position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

W pełni sił na play off

Hokej › Aktualności › Wiadomości
piątek, 10 lutego 2017 13:51
autor: Patrycja Hołojda

W czasie przerwy na zgrupowanie Reprezentacji Polski tyscy hokeiści trenują dwa razy dziennie. W regeneracji przed fazą play off pomaga im INDIBA Polska oraz Centrum Rehabilitacji Salveo.

Od początku sierpnia 2016 roku tyski zespół rozegrał już niemal sześćdziesiąt spotkań, a niektórzy zawodnicy mają dodatkowo na swoim koncie występy w kadrze. Przed GKS Tychy jeszcze kilkanaście meczów, tych najważniejszych w sezonie, więc bardzo istotna jest odpowiednia regeneracja i wyleczenie wszystkich kontuzji. Przyśpieszenie tego procesu jest możliwe dzięki udostępnionego tyszanom urządzenia Indiba®activ.

To unikalna, opatentowana technologia polegająca na doprowadzaniu do tkanek i komórek termicznego i nietermicznego prądu za pomocą elektrod. Badania kliniczne pokazują, że terapia Indiba®activ przyspiesza regenerację, łagodzi bóle chroniczne, a co najważniejsze działa już po pierwszym zastosowaniu i jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Dlatego też świetnie sprawdza się w fizjoterapii sportowej oraz rehabilitacji. Powyższa metoda jest także z ogromnym powodzeniem wykorzystywana w medycynie estetycznej i kosmetologii. 

W ciągu swojej 28-letniej historii Indiba®activ zyskała ogromne uznanie i liczne nagrody. Jest także oficjalnym partnerem medycznym FC Barcelona oraz współpracuje m.in. z takimi klubami jak Chelsea Londyn, Liverpool czy Arsenal.

Tyski zespół ma okazję korzystać z urządzeń dzięki uprzejmości Centrum Rehabilitacji Salveo, mieszczącego się w Bytomiu.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 4:2
niedziela, 11 lutego 2018


GKS Tychy TV

40. kolejka PHL: Skrót meczu GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 4:2


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies