position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

W pełni sił na play off

Hokej › Aktualności › Wiadomości
piątek, 10 lutego 2017 13:51
autor: Patrycja Hołojda

W czasie przerwy na zgrupowanie Reprezentacji Polski tyscy hokeiści trenują dwa razy dziennie. W regeneracji przed fazą play off pomaga im INDIBA Polska oraz Centrum Rehabilitacji Salveo.

Od początku sierpnia 2016 roku tyski zespół rozegrał już niemal sześćdziesiąt spotkań, a niektórzy zawodnicy mają dodatkowo na swoim koncie występy w kadrze. Przed GKS Tychy jeszcze kilkanaście meczów, tych najważniejszych w sezonie, więc bardzo istotna jest odpowiednia regeneracja i wyleczenie wszystkich kontuzji. Przyśpieszenie tego procesu jest możliwe dzięki udostępnionego tyszanom urządzenia Indiba®activ.

To unikalna, opatentowana technologia polegająca na doprowadzaniu do tkanek i komórek termicznego i nietermicznego prądu za pomocą elektrod. Badania kliniczne pokazują, że terapia Indiba®activ przyspiesza regenerację, łagodzi bóle chroniczne, a co najważniejsze działa już po pierwszym zastosowaniu i jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Dlatego też świetnie sprawdza się w fizjoterapii sportowej oraz rehabilitacji. Powyższa metoda jest także z ogromnym powodzeniem wykorzystywana w medycynie estetycznej i kosmetologii. 

W ciągu swojej 28-letniej historii Indiba®activ zyskała ogromne uznanie i liczne nagrody. Jest także oficjalnym partnerem medycznym FC Barcelona oraz współpracuje m.in. z takimi klubami jak Chelsea Londyn, Liverpool czy Arsenal.

Tyski zespół ma okazję korzystać z urządzeń dzięki uprzejmości Centrum Rehabilitacji Salveo, mieszczącego się w Bytomiu.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 93
2. Comarch Cracovia 89
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
4. TMH Tempish Polonia Bytom 64
5. PGE Orlik Opole 59
6. JKH GKS Jastrzębie 49
7. KS Unia Oświęcim 32
8. Tauron GKS Katowice 28
9. Nesta Mires Toruń 15
10. MH Automatyka 2014 Gdańsk 11
11. SMS PZHL U20 Sosnowiec 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Piłkarski trening hokeistów
czwartek, 18 maja 2017


GKS Tychy TV

Gusow: Pracujemy na pełnych obrotach


Sponsor Główny

Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies