position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

W pełni sił na play off

Hokej › Aktualności › Wiadomości
piątek, 10 lutego 2017 13:51
autor: Patrycja Hołojda

W czasie przerwy na zgrupowanie Reprezentacji Polski tyscy hokeiści trenują dwa razy dziennie. W regeneracji przed fazą play off pomaga im INDIBA Polska oraz Centrum Rehabilitacji Salveo.

Od początku sierpnia 2016 roku tyski zespół rozegrał już niemal sześćdziesiąt spotkań, a niektórzy zawodnicy mają dodatkowo na swoim koncie występy w kadrze. Przed GKS Tychy jeszcze kilkanaście meczów, tych najważniejszych w sezonie, więc bardzo istotna jest odpowiednia regeneracja i wyleczenie wszystkich kontuzji. Przyśpieszenie tego procesu jest możliwe dzięki udostępnionego tyszanom urządzenia Indiba®activ.

To unikalna, opatentowana technologia polegająca na doprowadzaniu do tkanek i komórek termicznego i nietermicznego prądu za pomocą elektrod. Badania kliniczne pokazują, że terapia Indiba®activ przyspiesza regenerację, łagodzi bóle chroniczne, a co najważniejsze działa już po pierwszym zastosowaniu i jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Dlatego też świetnie sprawdza się w fizjoterapii sportowej oraz rehabilitacji. Powyższa metoda jest także z ogromnym powodzeniem wykorzystywana w medycynie estetycznej i kosmetologii. 

W ciągu swojej 28-letniej historii Indiba®activ zyskała ogromne uznanie i liczne nagrody. Jest także oficjalnym partnerem medycznym FC Barcelona oraz współpracuje m.in. z takimi klubami jak Chelsea Londyn, Liverpool czy Arsenal.

Tyski zespół ma okazję korzystać z urządzeń dzięki uprzejmości Centrum Rehabilitacji Salveo, mieszczącego się w Bytomiu.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 15
2. Comarch Cracovia 12
3. Tauron GKS Katowice 11
4. JKH GKS Jastrzębie 10
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 9
6. TMH Polonia Bytom 7
7. PGE Orlik Opole 6
8. KS Unia Oświęcim 5
9. Naprzód Janów Katowice 5
10. MH Automatyka 2014 Gdańsk 4
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - TMH Polonia Bytom 6:2
niedziela, 17 września 2017


GKS Tychy TV

Sprawdzali bilety i zapraszali na mecze


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies