position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zgrupowanie reprezentacji U20 w Tychach

Hokej › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 14 lipca 2016 16:28
autor: Patrycja Hołojda
fot. Michał Giel

Trenerzy młodzieżowej reprezentacji Polski – Torbjorn Johansson i Piotr Sarnik ogłosili powołania zawodników na zgrupowanie szkoleniowe w Czechach i Tychach oraz pierwsze w nowym sezonie mecze towarzyskie. 

Zawodnicy zbiorą się 25-tego lipca w Sosnowcu, a dzień później przejdą badania lekarskie i funkcjonale w Warszawie. Jeszcze tego samego dnia zespół pojedzie na zgrupowanie szkoleniowe do  czeskiej Ostravy, gdzie będzie przebywał do 3-ego sierpnia. Później kadra przeniesie się do Tychów, gdzie będzie stacjonować do 8-ego sierpnia, a następnie powróci do Ostravy i w dniach 10-14 sierpnia weźmie udział w  Międzynarodowym Turnieju Hokejowym o Puchar RT TORAX.

Plan meczów kontrolnych Reprezentacji U20:
30 lipca 2016 r. Słowacja U20 – Polska U20 w Ostravie Porubie,
5 sierpnia 2016 r. U20 – Francja U20 w Tychach,
6 sierpnia 2016 r. Polska U20 – Francja U20 w Tychach,
10 sierpnia 2016 r. HC RT TORAX Poruba (seniorzy) – Kadra PZHL U20,
11 sierpnia 2016 r. HC SALITH Šumperk (seniorzy) – Kadra PZHL U20,
14 sierpnia 2016 r. mecz turniejowy: ,,o miejsce’’,
 
Na konsultację szkoleniową zostali powołani następujący zawodnicy:
Bichta Bartosz, Chorążyczewski Kordian, Jarosz Dominik, Michałowski Jakub, Nowak Mateusz, Paś Dominik, (JKH GKS Jastrzębie), Bizacki Olaf, Lewartowski Kamil (MOSM Tychy), Filip Kamil, Sroka Ivo (TMH POLONIA Bytom), Gościński Mateusz, Studziński Mateusz, Zieliński Mateusz (MKS SOKOŁY Toruń), Jeziorski Bartomiej (GKS Tychy), Krężołek Patryk, Krok Adam, Zygmunt Paweł (KTH KM Krynica) Musioł Dawid, Skrodziuk Szymon (MUKS NAPRZÓD Janów), Nowak Arkadiusz, Pomianek Filip (UKH Dębica),  Wsół Patryk (MMKS PODHALAE Nowy Targ), Wróbel Kamil (HC Vitkovice Steel U20/Czechy), Łyszczarczyk Alan (Sudbury Wolves/Kanada), Olszewski Dominik (Springfield Jr. PICS U18/USA), Radzieńciak Grzegorz (HC OCELARZI Trzyniec U18 /Czechy), Sztwiertnia Eryk (HC OCELARZI Trzyniec U20/Czechy), Wysocki Patryk (HK Brest/Białoruś)
 
Zawodnicy rezerwowi:
Bernacki Michał, Goździewicz Paweł (UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec), Buczek Karol (MMKS PODHALAE Nowy Targ), Gorzycki Wojciech (MUKS ORLIK Opole), Pelaczyk Patryk (JKH GKS Jastrzębie)
 
W dniach 11 – 17 grudnia w Budapeszcie Reprezentacja będzie walczyła o awans do dywizji IA.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 12
2. JKH GKS Jastrzębie 9
3. Nesta Toruń 5
4. Comarch Cracovia 4
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 3
6. KS Unia Oświęcim 3
7. MH Automatyka Gdańsk 3
8. GKS Tychy 3
9. Zagłębie Sosnowiec 3
10. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2
11. PGE Orlik Opole 1
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 16 września 2018


GKS Tychy TV

4. kolejka CHL: Bartłomiej Pociecha po meczu IFK Helsinki - GKS Tychy 2:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies