position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Dzień Dziecka z GKS Tychy

Hokej › Aktualności › Wiadomości
środa, 1 czerwca 2016 15:33
autor: Krzysztof Trzosek

Zawodnicy GKS Tychy z okazji Dnia Dziecka czytali bajki najmłodszym pacjentom Szpitala Miejskiego w Tychach. Sportowcy zmierzyli się z książkami znanego i cenionego pisarza- Waldemara Cichonia. W niecodzienne role wcielili się Jarosław Rzeszutko i Łukasz Krzczuk, którzy przeczytali opowieśćo „Cukierku” czyli najbardziej niesfornym kocie na świecie. Szósta część przygód była inspirowana m.in. ostatnimi finałami w hokeju na lodzie oraz meczami piłki nożnej.

- Zawodnicy GKS Tychy w swoim fachu muszą dobrze czytać grę przeciwnika, dlatego z tym wyzwaniem poradzili sobie bez większych problemów. Poprzez tą akcję chcieliśmy żeby dzieci choć na chwile zapomniały o pobycie w szpitalu. Cel udało się zrealizować- na twarzach wszystkich młodych pacjentów pojawił się uśmiech. Na koniec nie mogło oczywiście zabraknąć prezentów. Było również wspólne zdjęcie oraz autografy od sportowców- mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy Tyski Sport S.A.

W sali Szpitala Miejskiego pojawiła się grupa kilkudziesięciu dzieci wraz z rodzicami. Mali pacjenci z wielką uwagę słuchali opowieści o Cukierku, którą specjalnie dla nich czytali sportowcy.

- Dzięki Państwa wsparciu- ten wyjątkowy dzień był bardziej radosny dla naszych małych pacjentów. Możliwość spotkania ze sportowcami i wspólne czytanie bajek było doskonałą okazją do zapomnienia o trudach związanych z chorobą, cierpieniem i złym samopoczuciem- mówi lek. Med. Barbara Kondrat, ordynator oddziału dziecięcego Szpitala Miejskiego w Tychach.

To nie była jedyna atrakcja jaką dla dzieci przygotował GKS Tychy. Od rana najmłodsi zwiedzali Stadion Miejski Tychy. Dzieci zobaczyły m.in. szatnie, gabinet do odnowy biologicznej, saunę czy loże prezydencką.

Dzień Dziecka zakończy się w niedzielę, 5 czerwca. Od godziny 11-17 przed Stadionem Miejskim Tychy na najmłodszych czeka masa atrakcji. W programie m.in. zlot klasycznych samochodów, symulator wyścigowy, pokazy taneczne, mobilne boiska, pokazy straży pożarnej, zwiedzanie stadionu oraz autokaru którym podróżują zawodnicy GKS Tychy.


Już dziś serdecznie zapraszamy na wspólny Dzień Dziecka z GKS Tychy.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 73
2. Comarch Cracovia 60
3. Tauron KH GKS Katowice 59
4. JKH GKS Jastrzębie 54
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 49
6. KS Unia Oświęcim 46
7. MH Automatyka Gdańsk 39
8. PGE Orlik Opole 36
9. TMH Polonia Bytom 30
10. Anteo Naprzód Janów 19
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 2:3
piątek, 12 stycznia 2018


GKS Tychy TV

30. kolejka PHL: Konferencja prasowa po meczu z KS Unia Oświęcim


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies