position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Dzień Dziecka z GKS Tychy

Hokej › Aktualności › Wiadomości
środa, 1 czerwca 2016 15:33
autor: Krzysztof Trzosek

Zawodnicy GKS Tychy z okazji Dnia Dziecka czytali bajki najmłodszym pacjentom Szpitala Miejskiego w Tychach. Sportowcy zmierzyli się z książkami znanego i cenionego pisarza- Waldemara Cichonia. W niecodzienne role wcielili się Jarosław Rzeszutko i Łukasz Krzczuk, którzy przeczytali opowieśćo „Cukierku” czyli najbardziej niesfornym kocie na świecie. Szósta część przygód była inspirowana m.in. ostatnimi finałami w hokeju na lodzie oraz meczami piłki nożnej.

- Zawodnicy GKS Tychy w swoim fachu muszą dobrze czytać grę przeciwnika, dlatego z tym wyzwaniem poradzili sobie bez większych problemów. Poprzez tą akcję chcieliśmy żeby dzieci choć na chwile zapomniały o pobycie w szpitalu. Cel udało się zrealizować- na twarzach wszystkich młodych pacjentów pojawił się uśmiech. Na koniec nie mogło oczywiście zabraknąć prezentów. Było również wspólne zdjęcie oraz autografy od sportowców- mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy Tyski Sport S.A.

W sali Szpitala Miejskiego pojawiła się grupa kilkudziesięciu dzieci wraz z rodzicami. Mali pacjenci z wielką uwagę słuchali opowieści o Cukierku, którą specjalnie dla nich czytali sportowcy.

- Dzięki Państwa wsparciu- ten wyjątkowy dzień był bardziej radosny dla naszych małych pacjentów. Możliwość spotkania ze sportowcami i wspólne czytanie bajek było doskonałą okazją do zapomnienia o trudach związanych z chorobą, cierpieniem i złym samopoczuciem- mówi lek. Med. Barbara Kondrat, ordynator oddziału dziecięcego Szpitala Miejskiego w Tychach.

To nie była jedyna atrakcja jaką dla dzieci przygotował GKS Tychy. Od rana najmłodsi zwiedzali Stadion Miejski Tychy. Dzieci zobaczyły m.in. szatnie, gabinet do odnowy biologicznej, saunę czy loże prezydencką.

Dzień Dziecka zakończy się w niedzielę, 5 czerwca. Od godziny 11-17 przed Stadionem Miejskim Tychy na najmłodszych czeka masa atrakcji. W programie m.in. zlot klasycznych samochodów, symulator wyścigowy, pokazy taneczne, mobilne boiska, pokazy straży pożarnej, zwiedzanie stadionu oraz autokaru którym podróżują zawodnicy GKS Tychy.


Już dziś serdecznie zapraszamy na wspólny Dzień Dziecka z GKS Tychy.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 41
2. GKS Tychy 32
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 28
4. JKH GKS Jastrzębie 28
5. Comarch Cracovia 27
6. KH Energa Toruń 24
7. MH Automatyka Gdańsk 20
8. KS Unia Oświęcim 13
9. Zagłębie Sosnowiec 13
10. PGE Orlik Opole 12
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 7
12. Kadra U23 PZHL 1
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - MH Automatyka Gdańsk 7:3
niedziela, 21 października 2018


GKS Tychy TV

6. kolejka Ligi Mistrzów: Opinia Andrei Gusowa po meczu HC Bolzano - GKS Tychy 6:4


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies