position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Reprezentant Polski wzmocnił tyską defensywę

Hokej › Aktualności › Wiadomości
piątek, 6 maja 2016 13:55
autor: Patrycja Hołojda
Kamil Górny pierwszy z lewej, fot. Beata Kucz

Kolejny hokeista JKH GKS Jastrzębie zdecydował się zmienić barwy na GKS Tychy - do tyskiej drużyny dołączył obrońca Kamil Górny.

Zawodnik podpisał trzyletni kontrakt z zespołem Wicemistrza Polski - Chcę spróbować czegoś nowego i zagrać o najwyższe cele. W Jastrzębiu spędziłem kilkanaście lat, ale chciałbym się jeszcze rozwijać, powalczyć o Mistrzostwo Polski i pokazać się z jak najlepszej strony w Pucharze Kontynentalnym, a gra w GKS Tychy da mi taką możliwość Mam nadzieję, że będę pomocny drużynie – mówi nowy obrońca GKS. W tyskim zespole gra już dwóch wychowanków JKH GKS Jastrzębia – Kamil Kosowski i Mateusz Bryk – Rozmawiałem z chłopakami z Jastrzębia, a na zgrupowaniu kadry również z innymi zawodnikami. Na pewno pomogli mi w podjęciu tej decyzji – dodaje dwudziestosiedmiolatek.

Górny rozpocznie treningi z drużyną już w najbliższy poniedziałek - Cieszymy się, że kolejny Reprezentant Polski zdecydował się dołączyć do naszego zespołu. To tylko umacnia naszą już i tak silną pozycję na rynku i pokazuje, że warunki do trenowania i grania są u nas najlepsze – mówi Grzegorz Bednarski, Prezes Zarządu Tyski Sport S.A.

Kamil Górny urodził się 20-tego września 1989 roku. Jest wychowankiem JKH GKS Jastrzębie, gdzie spędził całą swoją karierę, a od 2008 roku regularnie występował w barwach swojego macierzystego klubu w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi. W 2012 roku zadebiutował w Reprezentacji Polski, gdzie gra do dzisiaj. Z Jastrzębiem zdobył dwukrotnie tytuł Wicemistrza Polski (2012/13, 2014/15), brązowy medal w 2014 roku oraz Puchar Polski 2012. 

Ostatni sezon był bardzo udany dla dwudziestosiedmiolatka - rozegrał czterdzieści dwa mecze, w czasie których zdobył dwadzieścia punktów za cztery bramki i szesnaście asyst. Na ławce kar spędził dwadzieścia osiem minut.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Trening na Stadionie Zimowym
piątek, 20 lipca 2018


GKS Tychy TV

Jarosław Rzeszutko: Po każdej kontuzji wracam silniejszy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies