position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Hummel sponsorem technicznym GKS Tychy

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 19 kwietnia 2016 12:45
autor: Krzysztof Trzosek

GKS Tychy w międzynarodowej drużynie Hummela. Na mocy umowy, jaka została podpisana w poniedziałek na Stadionie Miejskim Tychy firma będzie dostarczała odzież  oraz sprzęt piłkarzom, hokeistom i koszykarzom GKS Tychy.

- To marka znana i ceniona na całym świecie o bardzo bogatej ofercie. Potwierdzają to kluby, z jakimi  na co dzień współpracuje. Nam zależało przede wszystkim na wysokiej jakości i wszechstronności, dlatego Hummel jest partnerem, który spełnia nasze oczekiwania. Ważne było również to, żeby zawodnicy wszystkich trzech sekcji byli tak samo ubrani. Podpisanie umowy jest kolejnym krokiem w stronę jeszcze większej profesjonalizacji klubu - mówi Grzegorz Bednarski, prezes spółki Tyski Sport.

Hummel na rynku pojawił się w 1923 roku. Firma przez ostatnie lata kojarzona była głównie z piłką ręczną. Dostarczała sprzęt m.in. reprezentacji Serbii czy Polski. Z  jej oferty korzystają również drużyny futsalu, hokeja na trawie czy siatkówki. Ważną rolę marka pełni też w świecie futbolu. Na co dzień ubiera m.in. Koronę Kielce,DeportivoAlaves, Valladolid, Tenerife,Stade de Remis, 1 FC ST. Pauli, FC Utrecht czy drużyny narodowe Dani, Litwy, Afganistanu i Sierra Leone. Przez ostatnie  lata  firma angażowała  się w wiele globalnych projektów.  Wspieranie biednych i dotkniętych wojną krajów na stałe wpisało się w jej politykę.  Co ciekawe, Hummel  jako pierwszy na świecie wprowadził na rynek korki piłkarskie.

- W ofercie Hummela każdego roku znajduje się blisko 4 tys. artykułów zarówno sportowych jak i obuwia oraz kolekcje fashion. Władze polskiego oddziału w tym rok stawiają na współpracę z poukładanymi oraz dobrze rokującymi klubami takimi jak GKS Tychy oraz Muszynianka Muszyna, która jako jedyny polski klub który zdobył Europejski Puchar – powiedział Łukasz Ogłoza, Hummel Polska.


Zobacz galerię zdjęć!


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 103
2. GKS Tychy 102
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 90
4. JKH GKS Jastrzębie 78
5. Comarch Cracovia 72
6. KH Energa Toruń 63
7. MH Automatyka Gdańsk 61
8. KS Unia Oświęcim 57
9. Zagłębie Sosnowiec 48
10. PGE Orlik Opole 26
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 15
12. Kadra U23 PZHL 8
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Mistrzowska feta GKS Tychy
wtorek, 16 kwietnia 2019


GKS Tychy TV

Andrei Gusow: Możemy sprawić niespodziankę


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies