position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

GKS Tychy bez tajemnic. Podsumowanie akcji GKS od szatni

Hokej › Aktualności › Wiadomości
piątek, 26 lutego 2016 15:33
autor: Krzysztof Trzosek

Ferie w domu wcale nie muszą oznaczać nudy. Przekonali się o tym wszyscy, którzy przez ostatnie dwa tygodnie odwiedzili Stadion Zimowy oraz Stadion Miejski w Tychach. Wszystko w ramach akcji "GKS od szatni"
Naszym kibicom pokazaliśmy miejsca, które na codzień są niedostępne. W trakcie ferii najmłodsi fani mogli wejść m.in do szatni, zobaczyć z czego składa się strój zawodnika, a nawet go założyć. W role przewodników wcielili się piłkarze oraz hokeiści.

-Było to nie lada wyzwanie, ale też fajna zabawa. Często są pytania, kto gdzie siedzi i do czego służy dany sprzęt, dla nich to jest taka nowość, bo z perspektywy trybun nie widać jak ten sprzęt wygląda. Niektóre dzieci widać, że chodzą z rodzicami na mecze i uprawiają hokej, bo zaskakiwały wysokim poziomem wiedzy- mówi Filip Komorski, hokeista GKS Tychy

Na Stadionie Zimowym dzieci mogły wejść do szatni zawodników, zobaczyć puchary GKS Tychy, a nawet je podnieść. Następnie uczniowie dowiedzieli się do czego służy oraz jak działa rolba do odświeżania lodu. Najmłodsi mieszkańcy Tychów poznali również sylwetki hokeistów, których koszulki znajdują się w Tyskiej Galerii Hokejowych Sław - Henryka Grutha, Mariusza Czerkawskiego oraz śp. Krystiana Woźnicy. Na koniec wszyscy wzięli udział w oprawie meczowej przygotowanej przez kibiców.

-To jest dla niego przeżycie. On kocha GKS i dlatego tutaj jest- mówi tata 9-letniego Kamila.

-Hokeiści są moimi idolami. Do tej pory mogłem ich tylko oglądać z trybun, teraz miałem okazję z nimi porozmawiać-dodaje 12-letni Dawid.

Po raz pierwszy dzieci mogły zobaczyć również Stadion Miejski. Na nowym obiekcie kibice zobaczyli  m.in szatnię zawodników, siłownie, sauny czy gabinet do masażu.

-Bardzo mi się podobało, było naprawdę super. Pierwszy raz byłem w szatni zawodników, to było duże przeżycie -mówi 8-letni Michał.

 Na zwiedzających czekała też loża prezydencka, sala konferencja oraz strefa w której przebywają media oraz VIPy.

-Ostatnim punktem zwiedzania był konkurs. Dzieci mogły wygrać klubowe gadżety, ale nawet przegrani otrzymywali od nas drobne upominki. Wiemy, że nie każdego rodzica stać na to, żeby wysłać dziecko na ferie, dlatego mamy nadzieję, że oferta GKS Tychy była atrakcyjna dla wszystkich, którzy zostali w domu- mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy spółki Tyski Sport.

Akcję "GKS od szatni" spółka Tyski Sport współorganizowała wspólnie z "Kibice Razem GKS Tychy"


Zobacz materiał video!


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Trening na Stadionie Zimowym
piątek, 20 lipca 2018


GKS Tychy TV

Jarosław Rzeszutko: Po każdej kontuzji wracam silniejszy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies