position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Komorski: Każdy zespół stać na dwa zwycięstwa

Hokej › Aktualności › Wiadomości
poniedziałek, 28 grudnia 2015 21:27
autor: Michał Rus
Fot. M. Giel

W Nowym Targu gra się bardzo ciężko, ale to my wygraliśmy ostatni mecz ligowy z Podhalem. Liczymy na wsparcie naszych kibiców - mówi napastnik GKS Tychy Filip Komorski.

Dla zawodnika, który wczoraj obchodził swoje 24. urodziny, to będzie pierwszy turniej o Puchar Polski. - W związku z tym za mną wyjątkowe, bo jedne z szybszych świąt. Nie było mowy o długim świętowaniu i obżarstwie. Wigilię i pierwszy dzień świąt spędziłem z rodziną w Warszawie, a już drugiego dnia rano ruszyłem do Tychów na popołudniowy trening. Można jednak powiedzieć, że jako polski hokeista czekałem na takie krótkie święta, które przecież oznaczają walkę o Puchar Polski - mówi Filip Komorski.

- Po raz pierwszy zasmakuję gry w turnieju o Puchar Polski i nie ukrywam, że od razu chciałbym zdobyć to trofeum. Musimy jednak wygrać dwa mecze podczas turnieju, który nie ma jednego, głównego faworyta. Uważam, że oba półfinały i finał będą bardzo wyrównane. Każdy zespół stać na dwa zwycięstwa.

- W Nowym Targu gra się bardzo ciężko, ale to my wygraliśmy ostatni mecz ligowy z Podhalem - kontynuuje Komorski. - Liczymy na wsparcie naszych kibiców, którzy na pewno licznie stawią się na naszych meczach. Lodowisko w Nowym Targu to specyficzne miejsce i ich doping na pewno nam się przyda. Nasz cel to odnieść dwa zwycięstwa i w szampańskich nastrojach wejść w Nowy Rok.

- Razem z kilkoma chłopakami możemy zdobyć pierwszy Puchar Polski. W drużynie są już jednak zawodnicy, którzy nawet kilka razy sięgali po to trofeum. Motywacji nam jednak nie zabraknie. Bardziej ograni koledzy wspierają nas swoim doświadczeniem, a my jesteśmy dla nich motorem napędowym. Uważam, że w naszej kadrze można znaleźć złoty środek, który poprowadzi nas do sukcesów - kończy Filip Komorski.

Początek meczu półfinałowego o Puchar Polski Podhale Nowy Targ - GKS Tychy o godzinie 19:30. Wcześniej, bo o godz. 16:00 Cracovia zmierzy się z JKH GKS Jastrzębie. Finał w środę o godz. 18:30. Wszystkie mecze będą transmitowane na antenie TVP Sport.

Informacja organizatorów turnieju dot. miejsc parkingowych w Nowym Targu - kliknij TUTAJ.

Równocześnie apelujemy o zakup biletów poprzez platformę www.ebilet.pl lub w Empikach - ze względu na duże zainteresowanie półfinałem Podhale - GKS, przed rozpoczęciem meczu w kasach lodowiska w Nowym Targu może zabraknąć wejściówek.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy mistrzem Polski! GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 2:1 (Galeria 2)
piątek, 30 marca 2018


GKS Tychy TV

Mistrz, mistrz GKS! Radość oczami zawodników po zdobyciu Mistrzostwa Polski


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies